Přátelé… máme tu dvě „horké“ novinky! 😊 Turné 2019 skončilo v Plzni vydařeným počinem v ne příliš ideálním prostoru legendárního amfiteátru na Lochotíně, a ve čtvrtek jsme „odpanili“ nové multifunkční a koncertní centrum O2 universum.

Turné jsme po dvouměsíční pauze dotáhli do úspěšného konce. Jak je již výše napsáno, amfiteátr na Lochotíně bohužel nebyl ideální pro letošní nachystanou show, ale nějak jsme se s tím poprali. Doufáme, že ve vašich očích se ctí.

Foto: P.Piskač

Potřebovali bychom fotbalový stadion, ale tam se to letos nedalo bohužel z mnoha důvodů realizovat. Nicméně… nevzdáváme to, a třeba to příště klapne. Na druhou stranu to mělo zase zvláštní atmosféru, a pohled na ten zaplněný „kopec“ plný lidí, měl něco do sebe. Nemohli jsme postavit úplně vše, ale o nějaké očesané verzi nemůže být řeč.  Počasí klaplo na jedničku (zadarmo to nebylo…), a my jsme si to s Vámi moc užili!

Foto: M. Švamberk

Ve čtvrtek 26.9.2019 jsme si jako první zahráli „na vostro“ v novém multifunkčním centru O2 universum v Praze, a bylo to super. Ten prostor Praze, a nejen jí, chyběl, a je to přesně tak, jak jsme si to představovali. Ideální na pěkný koncert pro cca 5.000 diváků. Dobrá akustika, sezení, velké přilehlé prostory, přímo na metru, … prostě moc fajn! Ne vše, a ne všichni, mají ambice, nebo potřebu, naplnit vedlejší starší a větší sestru O2 Arenu, která je odhadem kapacitně min. 3x větší. V mnoha případech půjde zcela jistě i o komornější atmosféru, kterou vytvořit v O2 Areně není lehký úkol… má-li tento úkol vůbec nějaké řešení.

Koncert byl od počátku koncipován jako benefiční koncert, a Vy všichni, kteří jste si včas zajistili vstupenky, jste pomohli nadaci Dejme Dětem Šanci. Ta, mimo jiné, pomáhá dětem po jejich odchodu z dětského domova se začlenit do běžného života. A věřte nebo ne, není pro ně jednoduché.

Moc Vám všem touto cestou děkujeme za báječný červen, a neméně báječné září. My už pochopitelně spřádáme plány na rok 2020. Snažíme se intenzivně připravit nové CD, a na podzim 2020 se asi potkáme na zimních stadionech. Chystáme turné, a doufáme, že se vše tzv. potká, a budeme Vám moci nabídnout již nové pecky, v lepším případě celé nové album. Vstupenky budou v prodeji ještě tento rok. Nejpozději na přelomu října a listopadu. Neztrácejte naději v nové CD… my jí také neztrácíme! 😊 Pevně věříme, že se to vše stihne. Konec konců, jak se to říká? Naděje umírá poslední! 😊

Připravujeme pro Vás ale ještě jednu pecku na tento rok, ale o tom Vás budeme teprve informovat, a to co nevidět! Nachystali jsme po dvou letech příprav unikátní pamětní dárkové předměty k našemu výročí 30.let v jedné sestavě.  Víc ale zatím prozrazovat nebudeme! Koho to zajímá a je zvědavý, sledujte náš Facebook, a naše ofiko webové stránky, a vše se dozvíte!