Přátelé… blíží se nám první koncert přeloženého podzimního Turné 2020/22. Je to ironie, ale podzimní turné započne 12.července v Jihlavě. Tak jak jsme již psali, Horácký zimní stadion jde do rekonstrukce (už si to fakt zasloužil, ale mohlo to ještě půl roku počkat, že 😊), a tak je tento koncert přeložen na již zmíněný červencový termín do místního amfiteátru.

Podařilo se dle nás velmi citlivě přeložit vstupenky na sezení, aby atraktivita spojená s cenou vstupenek zůstala zachována. Pochopitelně nejsme schopni to postavit jako centr stage, ale máme připravenou speciální show, která se nachystala jen pro Jihlavu, a bude mít na rozdíl od podzimního halového turné větší speciální efekty. Ty nám pro změnu výška většiny hal v tomto rozsahu neumožňuje. Takže nejde o snahu hlavně nevrátit vstupné, a nějak to „odholit“, ale celé se to dlouze na Jihlavu připravuje, a bude to plnotučný koncert se vším, co k tomu paří.

Den před koncertem Vás zároveň zveme do Obchodního centra CITYPARK JIHLAVA, kde od 16:00h proběhne autogramiáda. To je přesně ten moment, kdy by měli zpozornit všichni fanoušci, kteří nám stále píší o podepsané fotografie, různá selfie s kapelou atd. To je ten správný den a hodina!

Pevně doufáme, že to všichni, kdo přijdou ocení, a nebudou litovat své návštěvy. Pro ilustraci je zde nad článkem i foto Turné 2019 z Plzně od Petra Piskače, aby bylo vidět, že se dá i v amfiteátru zažít supr atmosféra, a není to „polotučná“ výprava. V tomto duchu si to tak nějak představujeme. Moc se na Vás těšíme, a pevně doufáme, že si to spolu jak se patří užijeme. Konec konců, jako vždy…

Ještě se stále každý den dotazuje plno lidí, většinou s již zakoupenými vstupenkami, jak to přesně se vstupy na Turné 2020/22 je?

Ten, kdo měl a má zakoupené vstupenky na původní Turné 2020, přeložené kvůli Covidu, tomu tyto vstupenky platí na nový termín v daném městě, a na místo, které si zakoupil!
Ten, kdo ještě vstupenky nemá, si může zakoupit vstupenky na jednotlivé koncerty v sítích (dle měst):


Ticketportal, Ticketmaster, TicketLive a Sazka Ticket