Víme, že nám skalní spílají, proč to ještě není, ale je to tady. Ano přátelé, klip je hotov, a vy si ho zde, nebo na You Tube – kanál KabátTV můžete prohlédnout. Bylo na tom hodně práce, něco jsme předělávali, upravovali, ale teď jsme spokojení, a klip může do světa.

Doplňující informace nejsou, páč jsme již asi vše podstatné prozradili zde na webu v článku: Kabát natáčí klip na Valkýru (01.02.2016)

Jen pár faktů, pro ty, co to nečetli…
Režie: Michal „Kunes“ Kováč
Bojové scény: šermířská skupina Merlet
Coreografie scén: Libor Vrba
Místo natáčení: Studio Pokrok
Poděkování: WeAreCell creative production, Petr Vachler – Studio Pokrok, Radim Matějka, a plno dalších úžasných lidí, kteří nám s tímto klipem pomáhali, a podíleli se na něm!

Doufáme, že se klip bude líbit, a my už přemýšlíme nad dalším. Ten by měl spatřit světlo světa někdy na podzim. Zřejmě spojíme jeho premiéru s vydáním tak očekávaného DVD z Vypichu 2014, ale o tom zas někdy příště.

V sobotu vyrážíme na Hrady.CZ, tak se zcela jistě s některými z Vás uvidíme. Počasí dnes sice stojí za prd, a dělá nám to problémy s přípravou na Točníku, ale v sobotu by mělo být vše již o.k. Tak si pojďme v sobotu užít ! 🙂