A jsou tady… Chodí pravidelně, a nikdy se neopozdí… Ne každý je má rád, ale my ano. Je nad nebe jasné, že tím pomalu ale jistě končí rok, a zavládne klid. Člověk na poslední chvíli nakoupí něco nejbližším, cestou z nákupu potká pár známých, s patřičnou dávkou sebezapření si s nimi v blízkém hostinci dá něco „ostřejšího“, a šupajdí s 1,8 promile domů. Uvítací výbor doma to pochopitelně nechápe!

Tak že… pijte s rozumem! Vánoční dárky mají své kouzlo, ale když je člověk vymýšlí více jak čtyřicet let, prostě dochází nápady. Nicméně… letos se to nabídlo vlastně tak nějak samo.

Vydat na nosiči Po čertech velkej koncert II – Vypich 2014 ve full HD bylo nad časové možnosti výroby, a tak Vám ho nadělíme my. Je od dnešního dne „ke shlédnutí“ na našem kanále na You Tube – kabattv.

Snad Vám tím uděláme alespoň trochu radost, a abyste nemuseli čekat do večera, …už je tam! A zůstane tam! Tak že… užívejte klidu a pohody dle vašich možností, nepřeceňujte význam „fyzických“ dárků, a až budete mít chuť vypadnout na chvíli z vánoční atmosféry, pusťte si třeba právě ten Vypich 2014.