Nejprve se Vám moc omlouváme, že jsme nestihli „avízovaný“ termín 5.12. Nepodařilo se nám změnit nastavení skriptu, a některá místa, kde budou koncerty, se lehce zkomplikovala. To zní jako výmluva dobře, ne? Pro ty, kteří tomu nerozumí, to prostě neklaplo na první dobrou… Dnes už je vše vyřešeno, a vstupenky se dají zakoupit. Zatím ne do všech měst, ale to jsme již psali, tak se neděste! Některé smluvní vztahy „lehce“ váznou, ale vše je na dobré cestě.

Jakmile bude za to či ono město vše právně v pořádku, aktivuje se banner se jménem dotyčného města, a vstupenky se budou dát zakoupit! Nyní můžete zkusit, jestli je Vaše vybrané město v prodeji.

Turné 2015

Technicky Vás zatím nebudeme nikterak omračovat, ale mělo by to být, tak jak je u Kabátu zvykem, větší a technologicky našlapanější turné, než to poslední. Makáme na designu, a postupně Vám zde poodhalíme roušku tajemství, jak to bude vlastně vypadat. Už teď je ale jisté, že se máte na co těšit. Turné bude co do obsahu mapovat 25.let existence Kabátu (ne všichni měli možnost dorazit na Vypich), a pochopitelně budou „nové kusy“ z nového CD.

Tak přátelé… brzy na čtenou!

Foto: F.Ortmann