Dámy a pánové… kamarádi… Za dva týdny se sejdeme na Vypichu, a doufáme, že společně oslavíme 25.let Kabátu ve stejné sestavě. Přípravy z naší strany vrcholí. Už tento čtvrtek (tj. 4. září) začínáme stavět tribuny. To je ten okamžik, kdy jak říkáme „do toho kopneme, a už to nikdo nezastaví“!

Kapela zkouší jako o život, a bude skvěle připravena na koncert. Má relativně „nazkoušeno“ :-), tak snad odpadne všudypřítomná nervozita, a kluci si to užijí!

Vstupenky STÁNÍ a TRIBUNY

Vstupenky k pódiu jsou již vyprodané! Vstupenky jsou k dispozici už jen do sektoru STÁNÍ, a ještě jsme lehce navýšili kapacitu na TRIBUNY. Mimochodem… asi je to věc psychologická, ale ze všech čtyř tribun je stejně dobře vidět, jsou stejně daleko, a všechny mají stejný zvukový systém. Navíc jsou pro zadní řady stání a tribun připraveny opravdu velké LED obrazovky (každá má téměř 60m2), aby bylo vše super vidět. Tak že, např. tribuna č.4, je doslovně zrcadlově tribuna č. 1! Vstupenky na TRIBUNY a na STÁNÍ si můžete zakoupit na stránkách Kabátu: ON-LINE PRODEJ VSTUPENEK. Vstupenky na STÁNÍ se dají zakoupit jak on-line (viz. předchozí odkaz), tak v síti Ticketportal.

Kategorie STÁNÍ: ON-LINE PRODEJ VSTUPENEK a Ticketportal

Kategorie TRIBUNY: ON-LINE PRODEJ VSTUPENEK

Předprodej vstupenek ukončíme v pátek 12. září, a pak se budou dát zakoupit už jen v místě konání koncertu od cca 12:00 hod.

Vstupenky ZTP/P

Z kapacitních a hlavně bezpečnostních důvodů jsme museli ukončit prodej kategorie ZTP/P. Abychom se o tyto fanoušky mohli postarat, zajistili jim bezpečný a pohodlný přístup na koncert, zajistili jim vyvýšené místo, odkud uvidí na jeviště, byli jsme schopni takto „odbavit“ 70 vozíčkářů, a to se již bohužel stalo. Je nám to líto, ale větší počet takto handicapovaných příznivců z výše uvedených důvodů na Vypichu nezvládneme. Mysleli jsme si, že se to nemůže naplnit, a ejhle… zájem nás překvapil. Jsme za to moc rádi, a s těmi, kterým to letos „neklapne“ slibujeme, že se určitě ještě potkáme v budoucnu!

Těšíme se se všemi na „viděnou“, a ještě se zde na stránkách do Vypichu určitě potkáme!