Co napsat… byli jste úžasní! Vypadá to, že jsme v ČR zlomili rekord v modlení ateistů, (tj. nevěřících). Jinak si nedovedeme představit, že na jeden den přestalo pršet. Tam nahoře nás asi vyslyšeli, a slitovali se nad námi všemi.

Samotný koncert nepotřebuje žádný komentář. Velký dík a respekt si zaslouží všichni, kteří se na jeho přípravě a realizaci podíleli. Někteří tak činili navzdory nejen počasí, ale i z tohoto vyplývajících zdravotních problémů. Poděkování je jen symbolický projev díků a obdivu. Nebýt všech těch bezejmenných lidiček, tak jsme to dohromady nedali!

Poručit větru a dešti uměli jen před rokem 1989, a my to bohužel neumíme. Děkujeme všem, kteří jste přišli, že jste to nevzdali, a i navzdory nepříznivým podmínkám jste dorazili. Bez Vás by to bylo o ničem! Věřte nám, že jsme během příprav už stresem ani nespali, jestli to všechno klapne. Omlouváme se případné komplikace, které mohli nastat, a asi i někde nastali, ale všude jsou v důsledku jen lidé, a my věříme tomu, že se snažili. Stížnosti typu: odebrali mi víčko s lahve s vodou, prostupnost vchodů stála za h…., atd. Bohužel většina ignorovala info systémy u vchodů, a hrnula se k nejbližšímu prostupu na plochu. Takže v důsledku se totálně ucpal první vchod, a ostatní vchody na plochu byly dlouhodobě volně prostupné. Netěší nás to, a jestli to do budoucna zopakujeme, máme na čem zapracovat. Slibujeme! Cílem Kabátu bylo, je, a zůstane, abyste se za rozumné peníze pobavili, užili si společně koncert, a nikde nijak netrpěli, a neztráceli dobrou náladu. Ta naštěstí byla všudypřítomná, a mi za to všem moc děkujeme. Byli jste prostě opět to nejlepší publikum!

Pro trochu melancholie, a pro lepší detail, Vám tu servírujeme pár velmi vydařených fotografií, které pro Vás zaznamenal skvělý fotograf a kamarád František Ortmann. Františku… i tobě patří velký dík!

Teď se to celé bourá, pak musíme dát do pořádku celý areál, abychom ho vrátili občanům Prahy 6 zpátky ke každodennímu odpočinkovému užívání. Pochopitelně se jich tento koncert více či méně dotknul. Jistě v den koncertu způsobil problémy minimálně v dopravě, a my jim za to, že nás do této lokality pustili, moc děkujeme. Asi nás z pochopitelných důvodů x lidí v destinaci koncertu v sobotu proklelo, ale dělali jsme vše proto, aby se jich to dotklo co možná nejméně. Přijměte prosím touto cestou naši omluvu, a nezatracujte nás.

Kapela si teď pár dní oddechne od nekonečného zkoušení a příprav, a hurá zpátky k chystanému CD. Milan „bere kramle“, a jede dopsat texty, kde mu ještě chybí. Ne že by žádné neměl, ale stále je předělává a mění, aby to bylo, jak říká, nejlepší CD Kabátu. Tak mu držme společně palce, a nechme se překvapit.