Jak jste si již mohli přečíst na oficiálních stránkách festivalu, ročník 2012 tohoto festivalu byl z organizačních důvodů zrušen.

Vyrojilo se plno spekulací, proč se to stalo… Organizátoři se bohužel dostali do nepříjemné situace, kdy tento festival nešlo zrealizovat. Je jim ke cti, že se to snažili do poslední chvíle řešit, ale bohužel se jim to nepodařilo.

Těm, kteří si zakoupili vstupenky na tento festival slibují na stránkách festivalu, že jim vstupné vrátí v místech, kde si vstupenky zakoupili. V dnešní době je pořádání takto velkých akcí ekonomicky a organizačně velmi náročné, a je rozumnější takovouto akci raději včas zrušit, omluvit se všem, a vrátit vstupné, než aby to byla ostuda a nepříjemný zážitek.

Těm z Vás, kteří se na tento festival chystali, a jedním z hlavních důvodů byla kapela Kabát nabízíme již tuto sobotu možnost vidět Kabát na festivalu Top Fest 2012 v Piešťanech. Těšíme se na Vás, a hlavně přejeme pořadatelům, sobě i návštěvníkům Top Festu lepší počasí než jaké bylo vloni!

Totéž samozřejmě přejeme i ostatním letním akcím a festivalům, a ať se to všude zadaří!