Přátelé… rozšířil se nám tady takový nešvar… lidi často lžou! Nějaký, zřejmě duševně narušený jedinec, rozšířil na jakémsi blogu zaručenou informaci, že Kabát ukončil svou činnost, a mimo jiné, v důsledku toho i ruší koncert na Vypichu. Pochopitelně to tak není! Bylo by to na hraně i námi oblíbeného černého humoru, kdyby tento „ichtyl“ nepoužíval citace členů kapely, a neodkazoval se na solidní zdroj. Anonymita internetu dává některým jedincům a skupinám lidí až nadpřirozené schopnosti, a bohužel i nezdravé sebevědomí, a ztrátu soudnosti. Například tento muž, vystupoval na internetu pod pseudonymem „ IRON MAN“ .

IRON MAN – na internetu IRON MAN – dle představ
autora te_to postavy

Jsme soutěživy_ na_rod, tak že: najdi 7 rozdílů…

Internet je moc fajn studnice informací a sdílení čehokoli, ale dokáže bejt i pěkně nebezpečná „zbraň“ v rukou nesprávných osob.

Takže… buďte bdělí a ostražití při přejímaní informací z internetu. Ne všichni, a ne vše, je o.k.
Takže… Kabát rozhodně nekončí. Omlouváme se tímto všem, kteří zánik této kapely, prezentující nový hudební směr „limunáde rock“, již od včerejška oslavují. Někdy příště…

To mimo jiné pochopitelně znamená, že Vypich nejen že bude, ale my se na něj intenzivně chystáme, a samozřejmě i těšíme! Zároveň drtíme nové CD, tak buďte v klidu!

Autorovi té „píčoviny“ zároveň s předstihem udělujeme zlatou kachnu roku! Nikdo lepší už asi letos ve spojitosti s námi nebude. Otázkou ovšem zůstává, jestli bude mít „dostatečně velké koule“ na to, aby si pro tuto cenu k nám přišel…