Headline týdne: 1.února se Hurvajs vzbudil ze zimního spánku a začal ohmatávat paličky. Po čase s nimi i chaoticky pohyboval, čímž to způsobil nemalou škodu ve své haciendě, kde momentálně tráví čas žužláním zmrzlé vodky, a lamentováním, že už je ale fakt kosa!

Foto autor: Hurvajz cumlá zmrzlou vodku a lamentuje…

3.února si vzpomněl, že je bubeník! Ujistili jsme ho že se dělá na novém projektu a už je rozepsaných šest věcí. Mistr se zapojil a vynalezl zcela nový styl hraní na bicí nástroje. Je pravdou, že chvíli vyžadoval rozhodně přikoupit do jeho už tak velké bubenické soupravy cituji: šest dupáku, čtyři nové přechody, dva kravské zvonce, pět gongů a dvacet dva a půl kila činelů… nakonec uznal že je to hovadina.

Ostatní členové ansáblu jsou na tom následovně:

Tomas je v dobré náladě! Na kontě má tři nové songy, zdraví přijatelné , v obýváku má naražený sud (to je tajný), tlak v pípě vyhovující, dostatek čistého skla a po dohodě s místním pekařem denně pravidelný přísun preclíků – lepší už to snad ani být nemůže!

Ota se na kolečkových bruslích rozbil na náledí a ztratil mnoho krve, ale většinu jsme našli.Teď je v klidu na J.I.P., a má to pod kontrolou (minimálně si to myslí).

Milan dostal song od fanklubu k narozeninám… zjistil kolik mu je let a zbláznil se. Běhá po Vrahožilech, a s kovářem vynalézají elixír mládí! Nechali se inspirovat filmovou klasikou, a u kováře doma kvasí švestky. Následkem testování elixíru na domorodcích, je všech dvacet osm obyvatel imrvére zmatlanejch na štorc! Teď si navíc dal inzerát, že shání psa, z krve anglické, devátého z vrhu po slunce západu…který by ve smrtelné křeči vyrval ze země kořen mandragory na šibeničním vrchu… zjevně zmagořil!

A Josef …? Prej někde straší děti…… údajně ho sere, že poslouchaj kradený MP3, a ne Kabát, a tak jim rve z uší sluchátka, nebo co… Říkali to ženský v mlíkárně ve Rtyni, tak kdo ví, jestli je to pravda…?

O letních festivalech, zda hrát či nehrát, se rozhodne příští týden, a určitě dáme (nebo nedáme 🙂 vědět… ale asi dáme…

Autor: dopisovatel Vrahožilského denníku: Daily či neDaily – M.Block