Tak přátelé… Dnes je to 100.dní do prvního koncertu! Vstupenky nezadržitelně mizí, a drtivá většina je již prodána. Bohužel kapacity sezení, o které byl enormní zájem, jsou dány, a navyšovat je nelze. Nicméně… stání na rockovém koncertě má své kouzlo! Dopočítáváme přesně na metr čtvereční plochy, a je velmi pravděpodobné, že se někde ještě možná nějaká vstupenka dostane do prodeje. V Praze se ještě řeší, odkud bude dobře vidět na stranách u jeviště, a je více než pravděpodobné, že i zde se ještě pár desítek vstupenek na sezení dostane do prodeje. Informace tohoto rázu dáme na náš Facebook. Sledujte ho! Hlídejte si to, kdo máte zájem.

Zároveň jsme již dořešili otázku, jestli budeme mít nějaké hosty na našich koncertech. S ohledem na to, o jak velká místa konání koncertů jde, a kolik se Vás do areálů musí „nasoukat“, přizvali jsme dvě skvělé kapely, jako speciální hosty turné: Limetall a DOCTOR VICTOR.


Popisovat je tady nebudeme… 😊 Od toho jsou pro nezasvěcené jejich webové stránky, facebook a You Tube. Na loga kapel jsme dali „proklik“, a kdo neví, o co přesně jde, nebo chce jen znát aktuální informace, klikněte si, a budete přesměrováni na jejich domovské stránky.

Na závěr dnešního reportu se jen touto cestou omluvíme, že nereagujeme na Vaše stále četnější dotazy o možné kontrole pravosti či nepravosti vstupenek, zakoupených na jiných, než námi vybraných a smluvně vázaných prodejních portálech a prodejních místech. Není to možné… Kdo chce více informací, v kategorii Novinky si pročtěte článek z 30.10.2018 VSTUPENKY – PO ČERTECH VELKÝ TURNÉ 2019.

Pro dnešek je to vše, a brzy „na čtenou“!