Přátelé, hned na úvod Vás musíme varovat, požádat Vás, poprosit Vás…

!!!  VAROVÁNÍ  !!!

Nenakupujte vstupenky od překupníků, a on-line prodejců, kteří vypadají důvěryhodně, ale nejsou to naši smluvní partneři. Jedná se většinou o zahraniční webové portály (obvykle nemají koncovky v adrese .CZ, ale COM, NL, apod.)!

Nejen, že jsou tyto vstupenky razantně předražené, ale nikdo neručí za jejich pravost. Obvykle si platí reklamu ve vyhledávačích (např. GOOGLE), aby se objevili jako jedni z prvních při dotazu: Kabát – Turné 2019 – vstupenky

Oficiální prodejní místa a portály:

www.kabat.cz, Ticketportal, TicketLive, a případně se budou dát vstupenky fyzicky zakoupit přímo na některých stadionech, nebo partnerských místech, jako bude třeba NC Olympia v Teplicích.

A teď další info… Omlouváme se, ale abychom se vyhnuli totálnímu kolapsu systému, kde se prodávají vstupenky, pustili jsme je do prodeje dnes o půlnoci. Dohodli jsme se se všemi prodejci na tomto postupu, a je to bezpečné řešení bez potencionální ostudy, že by se to nezvládlo, a systém zkolaboval. Vstupenek je dost!

Máte v podstatě na výběr ze dvou základních modelů:

1. E-Ticket (na internetu – zaplatíte on-line nebo převodem, a vstupenku si vytisknete doma)

2. Klasická tištěná vstupenka (musíte se vydat na prodejní místo jedné ze dvou prodejních sítí)

Chceme se vyhnout i nepříjemným komentářům ohledně ceny vstupenek. Popravdě nevěříme, že se jim úplně vyhneme, ale minimálně za pokus to stojí…

Nejlépe jsou na tom, co se ceny vstupenek týká, jednoznačně Teplice. Není to populismus, ale mimo jiné okolnosti, se na tom podílí přímo město, které tento koncert finančně podporuje. Myslíme si, že sever je na tom finančně z celé republiky asi nejproblematičtěji, a nechceme nikde prezentovat nějakou nepovedenou „light“ verzi. Proto jsme našli spolu s městem toto řešení, a podpora se přímo projevuje na ceně vstupenek.

Oproti tomu taková Praha má jednoznačně nejvyšší náklady ze všech měst. Kromě nejdražšího stadionu, jsou v hlavním městě ještě stále (už jediné město z celé ČR) poplatky ze vstupného. Kdybychom se zároveň nedohodli na spolupráci s Livenation na propojení některých nákladů v rámci jimi chystaných koncertů v Eden Aréně, a našeho, koncert by v Edenu asi nebyl! Díky Roberte! 🙂

Ostrava nemá sezení, a tak jsme objednali mobilní tribuny. Zatím jsou v prodeji čtyři, ale bude-li enormní zájem, jsme připraveni ještě dvě tribuny přidat! Cena za sezení je tudíž taková, jaká je, protože jsme ke vstupnému na stání připočítali náklady na vybudování těchto tribun. Brno je v podstatě standard, a v Plzni je to bez rozlišení, tak jsme to trochu zatraktivnili dvojí cenovou hladinou… do konce roku, a po Novém roce.

Všechny zcela určitě nenadchneme, ale ono to ani nejde! Jestli ale dnes např. v Praze stojí vstupenka do kina 199,-Kč, a dětská vstupenka do kina 149,-Kč, tak to zase takový „finanční vejprask“ není. Když srovnáme hodinu a půl filmu, který se btw dá stáhnout na internetu, s několika hodinovou live show, která se čtyři dny staví, a dva bourá, a srovnatelné hudební show ze zahraničí stojí násobky našeho vstupného? Přitom náklady máme v podstatě stejné? Rozumný člověk by to měl pochopit, a my to bereme jako neodvratitelný fakt. Jestli to chceme nadále dělat nejlépe, jak jen to jde, toto je bohužel nevyhnutelný proces. Nechceme se zde ani obhajovat, ani se na nic vymlouvat, jen jsme to chtěli alespoň trochu objasnit. Že si ty ceny tak úplně necucáme z prstu…

To je pro dnešek vše, a další informace budou postupně následovat. Tak že… koho to zajímá, sledujte tento náš oficiální web, a sledujte náš oficiální facebook.